O nás

Kožené peňaženky MONLI

Čo je MONLI?

Nádherný jemný a nadčasový dizajn. Netradičnosť. Kvalitné materiály. Rozumná cena. To je MONLI, slovenská značka kvalitných kožených peňaženiek a módnych doplnkov. Je za ňou zaujímavý príbeh, nadčasový dizajn a tvrdá práca. Značka MONLI vznikla v roku 2020 v krásnej obci Dolná Krupá v blízkosti Trnavy na Slovensku. Bol to spontánny nápad vytvoriť krásne peňaženky z kvalitných materiálov za skvelé ceny, čím by sa zvýšila dostupnosť absolútne pre každého!

A tak sa v roku 2022 založila firma, pod ktorou funguje krásny prehľadný e-shop, na ktorom si všetci môžu ľahko a dostupne vybrať až z viac ako 30 modelov pánskych a dámskych kožených peňaženiek a nakúpiť presne podľa svojej potreby a štýlu za rozumnú cenu! Zároveň je MONLI jedným z mála e-shopov v Slovenskej a Českej republike špecializovaných výhradne na peňaženky a mini kabelky.

AKO PRACUJEME?

V našom tíme vytvárame krásnu nadčasovú módu s dôrazom na dostupnosť a dizajn vhodný pre všetkých v akomkoľvek veku. Našou hlavnou víziou je vytvárať nadčasové módne kúsky plné farieb, s krásnym jemným dizajnom, prevedením a najmä dostupnou cenou. Peňaženky MONLI tak dokážu vyhovieť potrebám a vkusu väčšine žien aj mužov. Okrem toho je pre nás veľmi dôležitá kvalita. Neustále pracujeme tvrdo na tom, aby sme sa zdokonaľovali a tvorili tak, aby si prišli na svoje všetky vekové kategórie mužov aj žien a mohli si tak zakúpiť akýkoľvek kúsok z našich kolekcií, ktorý sa im páči.

Od začiatku sme sa snažili vytvoriť bohaté portfólio peňaženiek a rozdeliť ich na niekoľko kategórií, medzi ktoré patria predovšetkým dámske a pánske peňaženky a postupom času nám pribudli už aj mini kabelky. Peňaženky sú delené podľa rôznych veľkostí, farieb a dizajnu.

Kožené dámske peňaženky MONLI
Peňaženky MONLI

PRE KOHO TVORÍME

Vytvárame nadčasový a zároveň originálny produkt. Pre našich zákazníkov na mieru!  Presne takí naši zákazníci aj sú. Každý z nás je unikátny a originálny. Preto sme sa rozhodli poňať takto aj naše peňaženky! 

Zároveň sme sa snažili pre našich zákazníkov vytvoriť aj jednoduchý nákupný proces. Chceme, aby bol nákupný proces pre nášho zákazníka potešením a nie starosťou. Od prezerania našich peňaženiek, cez objednanie až po samotné doručenie vašej peňaženky sa snažíme všetko priviesť k dokonalosti. Každá naša kolekcia peňaženiek má svoje vlastné krásne darčekové balenie, z ktorého sa môžete potešiť.

PREČO SME SA ROZHODLI PRE PEŇAŽENKY MONLI

Online nakupovanie nám ukázalo, že je to skvelý spôsob nielen na ušetrenie času, ale pre samotný jednoduchší a ľahší výber a doručenie produktu. Práve tu ale chýbal online obchod, ktorý by sa venoval priamo peňaženkám a zastupoval by požiadavky na peňaženky pre všetkých. Či majú záujem o veľké, stredné, či menšie peňaženky rôznych farebných škál a dizajnu pre dámy aj pánov. Nechceli sme nič nevýrazné, nekvalitné a príliš lacné alebo naopak až príliš drahé a nedostupé pre potreby bežných zákazníkov. Práve preto sme vám priniesli MONLI. Naše portfólio neustále rozširujeme a snažíme sa vždy priniesť niečo nové.

Dámske kožené peňaženky MONLI