Vaša peňaženka a outfit? Pozrite si tipy ako ich správne zladiť!

Vaša peňaženka a outfit? Pozrite si tipy ako ich správne zladiť!

Dôležitosť výberu správnej kabelky k nášmu outfitu býva samozrejmosťou, ale čo taká peňaženka? Pri výbere peňaženky sa často podceňuje jej sila, najmä preto, že je to niekedy len ďalší doplnok, ktorý použijeme na nosenie dokladov, peňazí či kariet. V skutočnosti je ale peňaženka veľmi podceňovaná a mala by byť tiež starostlivo zladená s vašim outfitom najmä ak so sebou neplánujete nosiť kabelku či tašku. Poďte si pozrieť pár tipov ako môžete peňaženku zladiť s vašim aj každodenným outfifom.
Ak sa rozhodnete pre peňaženku, ktorá má potlač, je mimoriadne dôležité odľahčiť celý outfit. Vyberte si jednofarebné oblečenie a skombinujte ho s kabelkou s potlačou alebo textúrou. Vyskúšajte si túto kombináciu.

Ak sú detaily na peňaženke vyrobené z kovu, určite zvážte zladenie farby s doplnkami. Napríklad, ak je vaša peňaženka čierna so zlatými detailmi, mali by ste zvoliť zlaté doplnky.

Buďte nápadití a odvážni! Skombinujte jednofarebné - biele alebo čierne oblečenie s výrazným farebným doplnkom a skúste peňaženku, ktorá je červená, ružová, či hnedá. V našej ponuke nájdete všetky druhy a aj odvážnejšie farby. Peňaženka vás bude reprezentovať.

Pre nadčasový vzhľad je vždy skvelou možnosťou rozhodnúť sa pridať k outfitu kožený doplnok. Koža je všestranný produkt a ak máte niekoľko peňaženiek s rôznymi farbami kože, nebudete mať problém s ich prispôsobením k akémukoľvek outfitu. Je to jeden z najuniverzálnejších a najrozmanitejších materiálov, pre ktoré sa môžete rozhodnúť.

Ak sa chystáte na svadbu alebo formálnu udalosť, veľká peňaženka je skvelý nápad, najmä preto, že vám umožní nosiť so sebou ďalšie veci. Ak sa chystáte pre kúpu novej peňaženky je skvelou možnosťou napríklad namiesto  listovej kabelky.

Vyskúšajte niektorý z našich tipov a uvidíte, že vašu peňaženku dokonale zladíte so svojim outfitom a doplnkami.